Roczny Kurs Przygotowawczy

Do wszystkich osób zakwalifikowanych przez Biuro Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej w Warszawie na studia w ramach Rocznego Kursu Przygotowawczego w Centrum Polonicum Uniwersytetu Warszawskiego – rok akademicki 2017/2018:

Roczny Kurs Przygotowawczy w Centrum Polonicum UW rozpocznie się w poniedziałek, 2 października 2017 r. Inauguracja odbędzie się w jednej z sal Kampusu Ochota, przy ul. Żwirki i Wigury. Otrzymają Państwo, w terminie późniejszym, więcej szczegółów. Istotne jest, żeby przybyć na miejsce punktualnie dnia 2.10.2017 r.! Wszystko wskazuje na to, że otrzymają Państwo miejsce w domu studenta przy ul. Żwirki i Wigury, więc nie ma potrzeby, by Państwo odwiedzali siedzibę Centrum Polonicum. Wszelkie informacje, także na temat kalendarza zajęć, otrzymają Państwo na inauguracji. Czas od października 2017 do połowy czerwca 2018 r. spędzą Państwo na intensywnej nauce polszczyzny. To jest najważniejszy cel dla Państwa: jak najlepiej przygotować się do pierwszego roku studiów w roku 2018/19. Powodzenia!